Paczki do Szwecji

Poszukujesz firmy, która w sposób szybki dostarczy określone produkty z Polski do krajów skandynawskich? Jesteśmy przekonani, że nasza oferta okaże się dla Ciebie interesująca! Amizu – Kurier Skandynawia tworzy zespół profesjonalistów, których misją jest organizacja sprawnego przewozu przesyłki do Szwecji. Korzystamy z różnych sposobów transportu – lotniczego, morskiego oraz drogą lądową. Z nami możesz mieć pewność, że paczka dotrze pod wskazany adres terminowo i w nienaruszonym stanie.

Kurier do Szwecji – szybkie nadanie przesyłki, kompleksowy serwis

To, co wyróżnia nasze usługi, to komfort nadawania paczek oraz przejrzyste warunki współpracy. Jeśli chcesz wysłać przesyłkę do Szwecji za pośrednictwem kuriera, wystarczy, że skorzystasz z kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej – to narzędzie sprawi, że już na wstępie dowiesz się, ile orientacyjnie będzie Cię kosztowała usługa.

Na każdym etapie nadawania paczki do Szwecji możesz liczyć na nasze wsparcie. W sposób zdalny doradzimy Ci, jak dokonać pomiarów, który ze sposobów dostarczenia przesyłki pod docelowy adres okaże się dla Ciebie najlepszy oraz jak zabezpieczyć przedmioty w pudełku.

Gwarantujemy, że nadana przez Ciebie paczka do Szwecji dotrze na czas, a Ty będziesz miał możliwość weryfikacji postępu – udostępnimy Ci link do śledzenia.

Jak wygląda proces nadawania przesyłek kurierskich do Szwecji z Amizu?

Aby zamówić kuriera, wystarczy, że klikniesz dedykowany przycisk widoczny na stronie. Przejdziesz wówczas do specjalnie przygotowanego formularza, w którym zostaniesz poproszony o uzupełnienie informacji na temat nadawcy, odbiorcy oraz wymiarów i masy przesyłki. Płatności możesz dokonać w wygodny sposób, bez wychodzenia z domu – przez internet bądź bezpośrednio przy odbiorze.

Nie ma znaczenia to, z jakiego regionu Polski chcesz wysłać paczkę – obsługujemy zlecenia z całego kraju. Nasi kurierzy działają w systemie door to door – odbieramy pakunek bezpośrednio z podanego przez Ciebie adresu, po czym przekazujemy go do dostawy, która zajmuje od 2 do 8 dni roboczych.