Paczki do Norwegii

Naszym zadaniem jest ułatwianie dostarczania różnego rodzaju artykułów, które kierowane są do krajów skandynawskich. Jeśli chcesz nadać paczkę do odbiorcy znajdującego się w Norwegii – z pewnością nasza oferta okaże się dla Ciebie atrakcyjna! Świadczymy profesjonalne międzynarodowe usługi kurierskie. Możesz być pewien, że powierzona nam przesyłka dotrze do adresata terminowo oraz w nienaruszonym stanie.

Fachowa firma, która dostarcza paczki do Norwegii

Chcesz nadać przesyłkę dla bliskiej osoby? A może potrzebujesz zrobić zakupy w jednym z polskich sklepów internetowych i szukasz sposobu na ich bezpieczne dostarczenie pod norweski adres?

Niezależnie od gabarytu możesz liczyć na to, że zostanie ona doręczona w sposób sprawny i bezpieczny. Przykładamy dużą wagę do tego, by Twoje paczki były nadawane według jasnych, przejrzystych zasad. Możesz liczyć na to, że otrzymasz wysokojakościową usługę w bardzo korzystnej cenie.

Paczki do Norwegii dostarczamy w wygodnym systemie door to door – odbieramy przesyłkę bezpośrednio od Ciebie, po czym doręczamy ją prosto pod wskazany adres.

Przewozimy przesyłki drogą lądową, lotniczą bądź morską. Sposób transportu determinuje czas doręczenia – może ono nastąpić w przedziale od 2 do 8 dni roboczych

Jak nadać paczkę do Norwegii za pośrednictwem Amizu?

W trosce o Twój komfort oraz najwyższy standard i sprawność obsługi, możesz zlecić dostawę za pośrednictwem formularza kontaktowego, który dostępny jest po kliknięciu przycisku ZAMÓW KURIERA. W pierwszym kroku należy uzupełnić dane nadawcy, w kolejnym – informacje dotyczące odbiorcy, a na koniec prosimy o podanie wymiarów zamawianej przesyłki.

Płatność dokonywana jest z góry – po uregulowaniu należności na adres mailowy otrzymasz potwierdzenie oraz link do śledzenia. Za pośrednictwem Amizu możesz wysłać nawet kilka paczek do Norwegii jednocześnie – wystarczy, że wypełnisz formularz kontaktowy odpowiednią liczbę razy, dla każdej z przesyłek z osobna. Cena usługi kurierskiej zawiera koszty związane z obsługą. Nie obejmuje ewentualnego cła, którego wartość wynosi 24%.