Paczki do Irlandii

Poszukujesz przewoźnika, który dostarczy określone produkty bezpośrednio pod wskazany adres za granicą? Zapoznaj się z ofertą Amizu! Nasza firma kurierska organizuje przewozy m.in. na terenie Irlandii. Gwarantujemy, że nadane paczki dotrą do adresata w nienaruszonym stanie – Twoja satysfakcja jest najważniejszym wyznacznikiem naszego sukcesu.

Nadawaj paczki do Irlandii łatwo, szybko i bezpiecznie

Niezależnie od tego, czy chcesz nadać przesyłkę kierowaną do członka rodziny, czy do klienta – skorzystaj z usług doświadczonej firmy, która sprawnie i skutecznie zorganizuje przewóz towarów z Polski do Irlandii. Tym, co wyróżnia usługi naszej firmy kurierskiej, jest kompleksowy serwis oraz terminowość. Oferujemy międzynarodowe przewozy paczek o dowolnych gabarytach. Korzystamy z transportu lądowego, powietrznego oraz morskiego.

Z przyjemnością zorganizujemy dostawę zarówno niewielkiego ładunku, jak i np. mebli. Pomożemy Ci także w przeprowadzce. Aby poznać szacunkowy koszt nadania przesyłki, wystarczy, że skorzystasz z cennika bądź kalkulatora dostępnego na naszej stronie internetowej.

Kurier do Irlandii – zapoznaj się z najważniejszymi informacjami przed nadaniem przesyłki

Możesz mieć pewność, że kurier dostarczy przesyłkę na trasie Polska – Irlandia o czasie oraz dokładnie pod wskazany adres. Zanim jednak Twoja paczka wyruszy w drogę, sprawdź, czy jest ona zabezpieczona zgodnie z wymaganiami co do masy oraz wymiarów. Warto upewnić się, że przewożone towary są odpowiednio zabezpieczone i nie ulegną uszkodzeniu podczas transportu.

Masz możliwość zamówienia standardowej usługi kurierskiej, gdzie paczka do odbiorcy dociera w ciągu 3-8 dni roboczych, a także usługi ekspresowej – z terminem realizacji do 48h. Cena przewozu przesyłki nie uwzględnia kosztów związanych z odprawą celną oraz nie pokrywa podatku VAT należnego w kraju docelowym.

Za usługę zapłacisz przy odbiorze przesyłki bądź za pośrednictwem naszej strony internetowej – proces odbywa się sprawnie i w stu procentach bezpiecznie