Jak Dziala Kurier Skandynawia

dowiedz się wiecej

Ogólne zasady wysylki:

Usługa door to door dostawa 2-8 dni robocze.

Odbiór przesyłki z podanego adresu bez znaczenia z jakiego regionu Polski są od poniedziałku do piątku.

Dostawa pod wskazany adres w  od 4 do 8 dni roboczych.

Cena za przesyłkę nie obejmuje ewentualnego cła które jest opłacane od zawartości przesyłki przy jej odbiorze. ( cło wynosi 24% od wartości z faktur lub paragonów)

Istnieje mozliwosc zamówienia sobie przesyłki lub przesylek bezposrednio do naszego polskiego odzialu gdzie możemy spakować ja i nadać do Panstwa

Przesyłki Lotnicze nadajemy codziennie

Transport ladowy oraz gabartów naszymi samochodami odbywa sie raz w miesiacu

Cenik przesylek dotyczy przesyłek standardowych nie przekraczajacych 250cm w obwodzie ktore liczymy nastepujaco ( długosc + 2x wysokosc + 2x szerokosc = nie wiecej niz 250cm )

Wage gabarytowa liczymy nastepujaco dlugość * szerokosc * wysokosc = sume dzielimy przez 5000 wychodzi waga gabarytowa

Islandia

Dostawa pod wskazany adres w Íslandi od 4 do 8 dni roboczych.

Płatność za przesyłkę z góry na konto lub poprzez strone kurier skandynawia( klienci z obszaru Metroplitarnego maja mozliwosc płatnosci przy odbiorze)  cena za przesyłkę nie obejmuje cła które jest opłacane od zawartości przesyłki przy jej odbiorze. ( cło wynosi 24% od wartosci z faktur lub paragonow)

Do dwoch dni roboczych od momentu zamówienia trasportu wyslemy kuriera po przesylke pod wskazany adres w Polsce, przesyłka zostanie nadana do nas na firme gdzie wypełnimy wszystkie dokumenty celny robimy odprawe celna i nadajemy nastepnego dnia roboczego przesylke pod wskazany adres w Islandii ktora dostarczymy do 8 dni roboczych. Gdy przesyłka opusci nasz Polski odzial zostanie wyslany do Panstwa email z linkiem do sledzienia przesylki.

Istnieje mozliwosc zamowienia sobie przesyłki lub przesylek bezposrednio do naszego polskiego odzialu gdzie mozemy spakowac ja i nadac do islandii

Transport ladowy oraz gabartów naszymi samochodami odbywa sie raz w miesiacu